Jesteś w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze.
zapisy na treningi personalne kickboxing dla kobiet

Zasady wykorzystania pakietów treningowych

zapisy na treningi personalne dla kobiet warszawa, treningi personalne dla kobiet kickboxing, trenerka kickboxingu dla dziewczyn warszawa,

Drodzy podopieczni ❤

Z wielkim entuzjazmem informuję Was o możliwości zapisów na nasze treningi w kolejnych miesiącach! Pragnę podziękować Wam za zaufanie i zaangażowanie, jakie okazujecie w naszej wspólnej podróży do zdrowszego, bardziej aktywnego i pełnego energii życia!

1. Ograniczony dostęp do godzin treningowych:

W nowym miesiącu wprowadzam niewielką modyfikację, aby zapewnić Wam jeszcze lepszą jakość naszych treningów. Z myślą o indywidualnym podejściu do każdej z Was, ograniczam dostęp do godzin treningowych. Zachęcam Was do szybkiego zapisania się na dogodny termin w sierpniu i wrześniu. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona tzn. dostępne są tylko 4h/dzień.

2. Wykorzystaj treningi w pakiecie w terminie:

Dla Was, które zakupiły pakiety treningowe, przypominam o ich wykorzystaniu. Nie chcę, abyście przegapiły możliwość skorzystania z treningów, które pozostały na Waszych kontach. Dlatego zachęcam do jak najszybszego umówienia się na treningi, abyście mogły maksymalnie wykorzystać swoje zakupy! Niektóre odwlekają się od czasu zakupu bardzo długo.

Treningi będą skuteczne wtedy gdy będą regularne.

Pakiety od jutrzejszego dnia tj. 01.08.2023 będą miały ograniczoną ważność i określoną ilość treningów w tygodniu na dany pakiet:

Pakiet 5 treningów personalnych /1 trening w tygodniu – ważny 6 tygodni

Pakiet 10 treningów personalnych /2 treningi w tygodniu – ważny 8 tygodni

Pakiet 15 treningów personalnych / 3 treningi w tygodniu – ważny 12 tygodni

Usprawni to również moją pracę i pozwoli mi na większe zaangażowanie się w Was indywidualnie. Osoby posiadające pakiet mają pierwszeństwo w wybraniu terminu treningu.

3.Motywacja do treningu:

Wierzę w Wasz potencjał i siłę cały czas! Każdy trening to krok naprzód w kierunku Waszych celów. To właśnie Wy inspirujecie mnie do pracy trenera. Do wykorzystania swoich umiejętności i doświadczeń, aby zapewnić Wam najwyższą jakość treningów.

Pamiętajcie, że regularność treningów przynosi niesamowite efekty. Oprócz fizycznych korzyści, to wzrost pewności siebie, lepszy nastrój i większą radość z codziennego życia. Razem jesteśmy silniejsze!💪

Zapraszam Was serdecznie do zapisów na treningi w nowym miesiącu. Będę dumna z Was za każdy wysiłek, jaki wkładacie w swoją transformację. Razem osiągniemy wyjątkowe rezultaty!

Niezwłocznie skontaktujcie się ze mną i zarezerwujcie swoje miejsce. Znajdziemy najdogodniejszy dla Was termin. Wierzę, że razem stwarzamy najlepszą wersję siebie! Ściskam Was mocno 🙂

#Trening #Motywacja #AktywnyStylŻycia #ZdrowieIKondycja #ProfesjonalnyTrener #TrenerDlaKobiet

Inne wpisy:

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights