Trenerka personalna dla kobiet – Warszawa.

Cieszę się, że trafiasz na moją stronę. To znaczy, że poszukujesz kompetentnej trenerki personalnej, która pomoże Ci w zmianie, której pragniesz dokonać od pewnego czasu.

Chcesz schudnąć? Pragniesz poprawić formę? A może lepiej wyglądać? Czy po prostu lepiej się czuć?

trenerka personalna dla kobiet Warszawa

Po przeczytaniu tej strony, być może stwierdzisz, że właśnie znalazłaś trenerkę personalną, której warto zaufać .

Od wielu lat prowadzę treningi grupowe i indywidualne dla kobiet w różnym wieku. Od lekkich ćwiczeń usprawniających do treningu zawodowego.

trenerka personalna dla kobiet Warszawa

Cel moich podopiecznych to dla mnie wyzwanie, któremu staram się sprostać w 200%. Lubię ludzi i praca trenerki personalnej dla kobiet jest dla mnie czystą przyjemnością.

Oferuje wysokiej jakości treningi dla kobiet. Zajęcia to nie tylko efektywne ćwiczenia, ale także przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do każdej uczestniczki.

trenerka personalna dla kobiet Warszawa

Specjalizuję się w kick-boxingu dla kobiet, który to trening pozwala na poprawę kondycji, wytrzymałości oraz umiejętności samoobrony. Oferuję również grupowe zajęcia kick-boxingu, na których można zintensyfikować swoje treningi i zdobyć dodatkową motywację dzięki wsparciu innych kobiet.

Jestem po to aby Ci pomóc, wskazać skuteczną drogę, skorygować błędy i przyspieszyć osiągnięcie Twojego celu. Zmotywuję Cię gdy zaczniesz marudzić 🙂

Moi podopieczni odchudzali się, wracali do sprawności po wypadkach i urazach, przygotowywali do egzaminów sprawnościowych oraz budowali formę na zawody, a także zostawali medalistami Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Posiadam szerokie doświadczenie trenerskie poparte wiedzą z zakresu fizjologii, biomechaniki i biochemii, a także wieloletnią praktyką.

trenerka personalna dla kobiet Warszawa

Przez lata byłam trenerem sama dla siebie. Wiem jak ciężko jest osiągnąć cel w pojedynkę, gdy czasami błądzi się po omacku.

trenerka personalna dla kobiet Warszawa

trenerka personalna dla kobiet Warszawa

Przeprowadziłam metamorfozą swojego ciała – na własnej skórze odczułam czym jest odchudzanie. Doradzam skutecznie w sprawach diety i suplementacji.

trenerka personalna dla kobiet Warszawa

Doskonale rozumiem czym jest mozolne wracanie do formy po urazie. Sama przeszłam poważny uraz ręki wraz z uszkodzeniem kilku nerwów. Z zerwanymi więzadłami kolana wygrałam Puchar Świata w kick-boxingu. 12 tygodni po operacji nogi stanęłam do walki bokserskiej. Wiem jak wyjść z “niemocy fizycznej i psychicznej”.

Od 13-ego roku życia praktykuję medytację. Na mojej stronie znajdziesz informacje o nauce medytacji, która pomaga w redukcji stresu oraz poprawie samopoczucia. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, pomogę Ci w osiągnięciu Twoich celów treningowych i zdrowotnych.

W wolnym czasie wypalam obrazy w drewnie. Moje prace znajdziesz na instagramie.

Kilka informacji z mojego sportowego życia:

Nierozłącznie związana z kick-boxingiem od 1998 r. Obecnie posiadam czarny pas w kick-boxingu (I DAN).

Swego czasu byłam najmłodszą trenerka kick-boxingu w Polsce. Pod moją opieką wyrosło 13-stu Mistrzów Polski w kick-boxingu. Z drużyną WKS SFINKS wywalczyłam drużynowe Mistrzostwo Polski w kick-boxingu. Moi wychowankowie to indywidualni medaliści Pucharów Świata i Mistrzostw Europy.

Oto niektóre z moich osiągnięć zawodniczych:

– Puchar Świata WAKO LOW KICK 2018 r.

– 8-krotne zdobycie Mistrzostwa Polski,

– kilkukrotny wybór na najlepszą zawodniczkę turniejów krajowych,

– zawodowe v-ce Mistrzostwo Polski w kick-boxingu;

– Mistrzostwo Słowacji w kick-boxingu,

– Mistrzostwo Czech w kick-boxingu,

– w turnieju Croatia Open (mistrzostwa Bałkanów) została uznana najwszechstronniejszą zawodniczką polskiej ekipy (2 medale zdobyte w dwóch różnych formułach walki),

– uczestniczyłam w prestiżowym turnieju Golden Gloves, a także w Pucharach Świata i Mistrzostwach Europy.

Jako instruktorka aeroboxingu, przez lata wspierałam kobiecą reprezentację Polski w kick-boxingu swoim doświadczeniem w tej dziedzinie. 

Jestem cierpliwa i w pełni zaangażowana we współpracę ze swoimi podopiecznymi. Jeżeli chcesz profesjonalnej opieki trenerki personalnej dla kobiet, ciekawych treningów, motywacji i dobrego humoru zapraszam do KONTAKTU.

trenerka personalna dla kobiet Warszawa

Najpierw spotykamy się na konsultacji, gdzie omówimy Twoje cele i plan działania. Ustalamy harmonogram treningów i ruszamy DO BOJU…!

Pozdrawiam Cię serdecznie.

W menu znajduje się SKLEP z pełną ofertą. Treningi, pakiety treningowe, plany treningowe, medytacja, aloes do picia, detoks aloesowy. Zajrzyj tam i wybierz produkt, który będzie dla Ciebie pomocny.

Obejrzyj filmiki i poznaj mnie bliżej 🙂

trenerka personalna dla kobiet Warszawa

Zapoznaj się z REGULAMINEM moich usług.

Odwiedź mój instagram, youtube, facebook !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights