Polish Fighter Cup 2018 r.

Mieliśmy przyjemność wystartować w turnieju Polish Fighter Cup w Szczecinie. Skład drużyny: Karolina Młynik, Mikołaj Sobotka, Adam Brzozowicz (podopieczni Karoliny), oraz trenerka Monika Turemka. 

kickboxing warszawa, treningi kickboxingu, polish fighter cup

Po bardzo emocjonujących i dobrych walkach każdy wrócił ze srebrnym medalem w formule kick-light. To bardzo cieszy, ponieważ zawodnicy wystartowali “z marszu”, w ramach sprawdzenia czy system treningowy, który Monika Turemka i Karolina Młynik wprowadzają u swoich podopiecznych działa.

Dodamy, że dla Adama Brzozowicza był to zupełny debiut i jego pierwszy start w zawodach w ogóle. Wygrał dwie walki, z czego jedną zakończył przed czasem po poddaniu przeciwnika. Mikołaj Sobotka debiutował w formule kick-light. Walki toczone na bardzo wyrównanym poziomie z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami bardzo dobrze rokują na przyszłość. 

kickboxing warszawa, treningi kickboxingu, polish fighter cup

kickboxing warszawa, treningi kickboxingu, polish fighter cup kickboxing warszawa, treningi kickboxingu, polish fighter cup

Jak mówią trenerki #AgresywnyProgres jest nieunikniony. Startowaliśmy z ramienia klubu Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe. Organizatorem turnieju był Artur Cholewa i klub Alkon Szczecin. Bardzo miła atmosfera i super organizacja. Bardzo dziękujemy za taki turniej. Z pewnością przyjedziemy za rok!

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights