Plan Dietetyczny

To jak się odżywiamy ma bezpośredni wpływ na zdrowie. jakość i wygląd naszej sylwetki. Odpowiednio skomponowana dieta korzystnie działa na poprawę wyników sportowych oraz jakości życia w ogóle.

Dzięki optymalnie dobranej diecie możemy schudnąć, zbudować masę mięśniową czy dokonać dowolnych zmian w wyglądzie naszego ciała.

Znalezione obrazy dla zapytania plan diety

Oferujemy ułożenie planu diety skomponowanego “na miarę” dla Ciebie. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami:

  • czy chcesz schudnąć i wyrzeźbić ciało,
  • czy chcesz zbudować masę mięśniową,
  • czy po prostu chcesz nauczyć zdrowo się odżywiać,

Wyliczymy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, odpowiednią ilość makroskładników, witamin i mikroelementów, tak abyś uzyskał pożądany efekt.

Plan jest tak komponowany, abyś miał wpływ na to co zjadasz. Każdy z proponowanych przez nas posiłków w diecie, zawiera również alternatywne propozycje dań. Dzięki czemu masz możliwość wyboru produktów, zgodnie ze swoimi upodobaniami w obrębie dozwolonych w danym posiłku.

Podobny obraz

Plan komponujemy po otrzymaniu wypełnionej przez Ciebie ankiety personalnej.

Jeśli masz takie życzenie, możemy skomponować dla Ciebie plan detoksu (dieta, oczyszczanie sokami itp. – weekendowe, tygodniowe, dwutygodniowe). 

Napisz do nas – pomożemy Ci osiągnąć Twój cel.

KONTAKT

Najczęściej wybierane przez moich klientów są diety redukcyjne, diety odchudzające. 

Z racji iż sporty walki wiążą się z utrzymaniem odpowiedniego limitu wagi, posiadam wieloletnie doświadczenie w komponowaniu planów diet odchudzających.