sztuki walki dla kobiet, treningi dla kobiet, kickboxing dla kobiet, grupa początkująca warszawa centrum, sporty walki dla kobiet warszawa ursynów

Czechy zdobyte! Bohemia OPEN 2015 r.

W dniu 2 maja reprezentacja sekcji G-Combat w składzie: Emilia Olko, Karolina Młynik, Magda Kapczuk, Monika Turemka (trener) wzięła udział‚ w międzynarodowym turnieju kick-boxingu w Czechach.

Dziewczyny rywalizowały w dwóch formułach walki: pointfighting (walka przerywana na punkty) oraz light-contact (walka ciągła z ograniczoną siłą). Karolina i Emilia dołączyły również do składu drużyn Polskiej Federacji Kick-Boxingu w rywalizacji pointfighting. Karolina wystąpiła również w rywalizacji Grandchampion (bez podziału na kategorie wagowe).

Walki stały na wysokim poziomie i mimo, że ciężko jest zwyciężać z gospodarzem turnieju – udało nam się zdobyć 9 medali:

Emilia Olko – 2 złote, 2 srebrne

Karolina Młynik – 2 złote, 1 srebrny (w drużynie)

Magda Kapczuk – 2 srebrne

W klasyfikacji generalnej Polska zajęła pierwsze miejsce! Emilia, Karolina i Magda znajdują się w składzie Kadry Narodowej Polskiej Federacji Kick-Boxingu. Gratulujemy kadrze, zawodnikom i trenerom. Kibicom za mocny i gorący doping!

sztuki walki dla kobiet, treningi dla kobiet, kickboxing dla kobiet, grupa początkująca warszawa centrum, sporty walki dla kobiet warszawa ursynów

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights