Trenerka personalna dla kobiet – Monika Turemka.

Cieszę się, że trafiasz na moją stronę. To znaczy, że poszukujesz kompetentnej osoby, która pomoże Ci w zmianie, której pragniesz dokonać od pewnego czasu.

Chcesz schudnąć? Chcesz poprawić formę? Chcesz lepiej wyglądać? Chcesz ptrenerka personalna dla kobiet, treningi na siłowni dla kobiet warszawa, treningi dla kobiet, odchudzanie z trenerem personalnym warszawao prostu lepiej się czuć?

Po przeczytaniu tej strony, być może stwierdzisz, że właśnie znalazłaś trenerkę, której warto zaufać .

Od wielu lat prowadzę treningi dla kobiet w różnym wieku. Od lekkich ćwiczeń usprawniających do treningu zawodowego.

 

 

Kliknij w poniższy link aby poznać moje doświadczenie trenerskie:

OBEJRZYJ mój profil TRENERA

Cel moich podopiecznych to dla mnie wyzwanie, któremu staram się sprostać w 200%. Lubię ludzi i praca podczas treningów jest dla mnie czystą przyjemnością.

Współpraca ze mną gwarantuje Ci sukces, pod warunkiem, że TY na prawdę tego CHCESZ.

Zdjęcie użytkownika Monika Turemka.

Jestem po to aby Ci pomóc, wskazać skuteczną drogę, skorygować błędy i przyspieszyć osiągnięcie Twojego celu. Zmotywuję Cię gdy zaczniesz marudzić 🙂

Moi podopieczni odchudzali się, wracali do sprawności po wypadkach i urazach, przygotowywali do egzaminów sprawnościowych, budowali formę na zawody, zostawali medalistami Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Posiadam szerokie doświadczenie trenerskie poparte wiedzą z zakresu fizjologii, biomechaniki i biochemii, a także wieloletnią praktyką.

Zdjęcie użytkownika Monika Turemka.

 

Przez lata byłam trenerem sama dla siebie. Wiem jak ciężko jest osiągnąć cel w pojedynkę, gdy czasami błądzi się po omacku.

Przeprowadziłam metamorfozą swojego ciała – na własnej skórze odczułam czym jest odchudzanie. Doradzam skutecznie w sprawach diety i suplementacji. 

Doskonale rozumiem czym jest mozolne wracanie do formy po urazie. Sama przeszłam poważny uraz ręki wraz z uszkodzeniem kilku nerwów. Z powrotem jestem w formie 🙂

Zdjęcie użytkownika Monika Turemka.

Jestem cierpliwa i w pełni zaangażowana we współpracę ze swoimi podopiecznymi. Jeżeli chcesz profesjonalnej opieki trenerskiej, ciekawych treningów, motywacji i dobrego humoru zapraszam do KONTAKTU.

Najpierw spotykamy się na konsultacji, gdzie omówimy Twoje cele i plan działania. Ustalamy harmonogram treningów i ruszamy DO BOJU…!

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Monika Turemka

Komentowanie jest wyłączone.

  • Polub nas na Fejsie