puchar świata kickboxing włochy

Puchar Świata we Włoszech

Tydzień po Mistrzostwach Polski light-contact, Karolina Młynik i trenerka Monika Turemka wystartowały w Pucharze Świata WAKO w Rimini we Włoszech. 

Karolina startowała w formule pointfighting i light-contact. Monika zgłosiła się do rywalizacji w kick-light i low-kick, jednak musiała wybrać jedną formułę walki zgodnie z regulaminem organizatora (nie można walczyć w ringu i na planszy), finalnie został low-kick.

Karolina Młynik w formule pointfighting, wygrała pierwszą walkę poprzez walkower Austriaczki. Drugą walkę przegrała z reprezentantką Włoch, która później wygrała Puchar Świata w tej formule. 

W rywalizacji light-contact Karolina walczyła z inną reprezentantką Włoch, w pierwszej rundzie straciła kilka punktów, których nie zdołała odrobić w drugiej rundzie. Finalnie przegrała 2 pkt. Nie mniej jednak potwierdziła swoją bardzo dobrą dyspozycję. Karolina aż 2 razy w jednym tygodniu “robiła wagę”. 

Monika walczyła w finale Pucharu Świata z Bułgarką i po wyrównanej walce wywalczyła Puchar Świata low-kick. Cieszy fakt, że po 10 latach przerwy w startach udało się Monice wygrać walkę w formule, w której nigdy wcześniej nie startowała. 

Dziewczyny reprezentują klub Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe.

Wielkie podziękowania dla firm: Candellux, WELOCYPED Węgrów, Perfect Smile, U Ojdanów, PW. Wikrusz, Imperium Mocy,  oraz dla całej drużyny i przyjaciół G-COMBAT. Bez Was ten spontaniczny wyjazd nie byłby możliwy. 

Podziękowania dla Patryka Zaborowskiego trenera klubu REBELIA KARTUZY za pomoc w narożniku. 

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights